SOS Lasteküla Cup 2013

SOS Lasteküla EÜ ootab kõiki Eesti asenduskodude jalgpallivõistkondi osalema MTG United for Peace SOS Lastekülla jalgpalliturniirile. Sellel aastal toimub turniir Tallinnas A. Le Coq Arenal kõrval suurel Lilleküla jalgpallistaadionil. Jalgpalliturniiri suurtoetajad on Viasat Eesti  ja Swissotel Tallinn ning korraldamisel aitab kaasa Eesti Jalgpalliliit. Turniiril osalejatele on tagatud majutus ja toitlustus.

NB! 14. augustil toimub Jalgpalli laulupidu ja Eesti jalgpallikoondise sõprusmäng Läti jalgpallikoondisega kell 20:00 A. Le Coq Arenal Tallinnas. Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga pakume me teile võimalust tulla seda mängu vaatama. Kõigile meie jalgpalliturniiril  osalevatele võistkondadele ja esindjatele on tagatud sissepääs. Iga võistkond saab 12 tasuta piletit ja bussile parkimiseks loa staadioni parklas. Oma osalemisest selle mängu vaatamisel anna teada hiljemalt  1. augustiks k.a. aadressil office@sos-lastekyla.ee või reet@sos-lastekyla.ee, telefon +372 6566958 või +372 6790120. Kui oled meile teada andnud, et soovid mängu vaadata, siis korraldame ka teie ööbimise ja transpordi  Keila SOS Lastekülas.

Head harjutamist ja kohtumiseni Tallinnas.

Toimumisaeg: 15.august 2013.a. kella 10.00-18.30ni

Ajakava:

Hommikusöök: 9.00-9.30 jagpallistaadioni kõrval haljasalal

Avamine: 9.30 – 9.45 staadionil

Soojendus: viiakse läbi koos jalgpallitreeneriga

Avavile: 10.00

Lõunasöök: 12.30-14.00 toimub staadionil

Finaalmängud:16.30

Tähtedemäng: 17.15

Autasustamine/turniiri lõpetamine: 17.45

Koht: Lilleküla staadioni murukattega neljal jalgpalliväljakul, Asula 4c, Tallinn

Osa võtavad järgmises vanuses mängijad: kuni 11 aastased ja 12 kuni 14 aastased

Nooremad mängijad võivad mängida vanemas vanuserühmas. Vanemad mängijad nooremas vanuserühmas mängida ei saa. Lubatud on ka tüdrukute ja poiste segavõistkonnad ning ühe võistkonna liikme olemasolu väljaspoolt asenduskodu.

Võistkondade suurused:  Väljakul on korraga 6 mängijat (5 väljakumängijat ja väravavaht). Maksimaalne  võistkonna suurus koos esindajatega on 12. Võistkondade nimekirjadele palume lisada ka sünniajad ning kaasa võtta isikut tõestav dokument. Turniiri korraldajatel on õigus kontrollida turniiril osalejate vanust.

Mänguaeg: 2 x 15 min, vaheaeg 3 min.

Mängukoht: kunstmuru väljaku mõõtmed 48 x 30 m, väravate suurus 2 x 5 m.

Turniiri süsteem: Selgub võistkondade registreerimise lõppedes .

Reeglid: Turniiril mängitakse FIFA-7 side reeglite järgi.

Auhinnad: I koha saanud meeskondi autasustatakse karikatega, I, II, III koha saanud  mängijaid medalite ning diplomitega. Parimaid mängijaid autasustatakse eriauhindadega. Turniiril komplekteeritakse parimatest mängijatest võistkond kes esindab Eestit MTG United for Peace rahvusvahelisel finaalturniiril Stocholmis 2013 aasta sügisel. Turniiril osalemise kulud kaetakse korraldajate poolt.

Registreerumine: Turniirile pääsevad hiljemalt 1. augustiks  2013 .a. registreerunud võistkonnad. Kõikidel võistkondadel palume kinnitada oma osavõtt kirjalikult ekirja aadressile office@sos-lastekyla.ee.